Nabídku našich služeb stavíme klientovi vždy na míru

Abyste si ale mohli udělat orientační představu ohledně toho, jak spolupráce s námi probíhá, sepsali jsme pro vás příklady od několika našich klientů a projektů.

Antik Jonáš

Správa PPC kampaní na Googlu, Seznamu a Facebooku, analytika, úpravy webu

Pro obchod Antik Jonáš jsme vytvořili propagační mix formou kampaní na Googlu, Seznamu a Facebooku. Základním stavebním kamenem jsou detailně rozdělené kampaně podle typu zboží, u kterých je nejvyšší šance pro získání zákazníka. K těmto kampaním zároveň spravujeme doplňující kampaně, které propagují obchod jako takový. Zároveň jsme klienta zbavili nutnosti nahrávat produkty na web po jednom a připravili systém, díky kterému nahraje na svůj web během pár minut všechny produkty hromadně.

+ 110 %

Návštěvnost webu

+ 130 %

Fanoušci na Facebooku

- 25 %

Náklad na získání zákazníka

Satrapa ski

Správa PPC kampaní na Googlu, Seznamu a Facebooku, analytika, webová prezentace, tiskoviny, analýzy trhu

Pro rodinnou prodejnu lyží se staráme o kompletní marketing již několik let. Kromě správy PPC kampaní (Google, Seznam, Facebook) také řešíme návrhy billboardů, letáků a dalších materiálů. Analyzujeme návštěvníky webu a staráme se o to, aby byly veškeré informace na webu podány poutavě a srozumitelně. Tvoříme také analýzy poptávky a připravujeme doporučení na rozšíření sortimentu, o který je na trhu největší zájem.

+ 42 %

Meziroční růst návštěvnosti

+ 23 %

Meziroční růst hledanosti značky

+ 21 %

Meziroční růst prodejů

Satrapa yachting

Správa PPC kampaní na Googlu a Seznamu, analytika, webová prezentace

Satrapa yachting je druhá z našich rodinných činností. Pro tuto školu jachtingu jsme před několika lety navrhli nový web a zavedli PPC kampaně, které pravidelně spravujeme. Stejně jako u Satrapa ski i zde analyzujeme návštěvnost na webu a optimalizujeme web tak, aby byl pro návštěvníky co nejvíce srozumitelný. Na začátku koronakrize jsme se postarali o realizaci online kurzů a zachránili tak přes 90 % tržeb.

+ 29 %

Meziroční růst návštěvnosti