PPC kampaně

Pojďme využít toho, že vaše produkty a služby někdo právě hledá

Připravíme vám analýzu zdarma

Před začátkem každé spolupráce připravujeme základní analýzu poptávky. Na základě této analýzy určíme, na které produkty a služby je vhodné zaměřit se jako první a navrhneme optimální PPC strategii. Zároveň společně také zjistíme vhodnou úroveň rozpočtu na kampaně a často získáme pro klienta i doporučení na rozšíření sortimentu.

Chcete vědět, co můžete od PPC kampaní očekávat?

Kontaktujte nás a připravíme zdarma analýzu i pro vás.

Zajistíme pro vás

Kampaně ve vyhledávání

Postaráme se o to, aby byl váš web vidět v momentě, kdy někdo hledá váš produkt či službu ve vyhledávačích. 

Reklamy v nákupech

Pokud máte e-shop, zviditelníme konkrétní vaše produkty v produktových kartách lidem, u kterých je vysoká šance nákupu.

Videokampaně

Potřebujete zviditelnit pomocí zajímavého formátu? Vytvoříme vám videokampaně na míru.

Retargeting

Retargeting je většinou součástí robustní PPC strategie. Pomocí retargetingu můžeme oslovit lidi, kteří si například prohlíželi vaše produkty, ale nenakoupili.

Bannerová reklama

Rádi pro vás také zajistíme poutavou bannerovou reklamu, díky které zvýšíme vaši viditelnost a pozvedneme image vaší firmy.

Optimalizujeme

Tvorbou kampaní vše samozřejmě teprve začíná. V rámci naší správy sledujeme, která klíčová slova, cílové skupiny, kategorie a produkty jsou nejefektivnější, které kampaně mají největší vliv na vaše tržby a jak co nejlépe rozdělit váš rozpočet. A to je jen drobný výčet toho, jak se o vaše kampaně staráme.

Vyhodnocujeme

V rámci vyhodnocování si zakládáme na co nejvyšší transparentnosti. Snažíme se být opravdu hodnotným partnerem pro váš byznys a kromě výkonu námi spravovaných kampaní sledujeme i celkový výkon vaší firmy a dalších kanálů. Kampaně a reklamní systémy jsou totiž částečně omezený pohled, ale v realitě je pouze jedna vaše firma, jedny tržby, jedny náklady a jeden zisk.

Pokud tedy pro vás uvidíme příležitost i za hranicemi našich kampaní, rádi vám o ní povíme a prodiskutujeme případnou realizaci.

Máte zájem o analýzu a nezávaznou nabídku?
Napište nám.

email@bimamo.cz