Připravíme vám analýzu zdarma

V případě jakékoliv SEO optimalizace je důležité odrážet se od analýzy vašeho segmentu. Analyzujeme především slova, která lidé používají ve vašem segmentu nejčastěji a jejich konkurenčnost. Zároveň prohlížíme i váš web a analyzujeme přítomnost nejdůležitějších SEO prvků, případně které prvky je potřeba doplnit. Na základě takovéto analýzy pro vás následně připravíme konkrétní nabídku a plán spolupráce.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Zlepšíme vaše pozice ve vyhledávačích

Chcete vědět, jak na tom jste?

Každý segment má jinou úroveň konkurence a každý web má jinou úroveň své „SEO kvality“. V některých případech může stačit několik menších úprav s nižším počtem zpětných odkazů a vaše pozice se mohou rapidně zlepšit. V opačných případech mohou být potřeba náročnější úpravy webu a velké množství dlouhodobě získávaných odkazů.

Zjistíme, jaký je SEO stav vašeho webu.

Vždy je dobré znát alespoň orientační odhad vaší SEO kvality a jaké kroky je potřeba podniknout pro lepší pozice ve vyhledávačích. Kontaktujte nás a rádi pro vás zpracujeme základní SEO analýzu zdarma. Na základě této analýzy můžeme následně připravit plán spolupráce a konkrétnější očekávání.

SEO je vlastně takový trojboj.
A rádi za vás budeme bojovat v každé disciplíně.

Technické SEO

Dobře připravený web je základ. Rychlost načítání, tvar URL adres, interní odkazy a spoustu dalších prvků vašeho webu má zásadní vliv na to, jak vás budou vyhledávače vnímat. Ačkoliv části technického SEO nejsou na první pohled tolik zřetelné, jsou nedílnou součástí celkové optimalizace pro vyhledávače. 

Zajistíme, aby měl váš web ty správné technické parametry a co nejlepší kondici pro horní pozice ve vyhledávačích.

Textová optimalizace

Textová optimalizace je další zásadní SEO disciplínou. Bylo by ale chybné dívat se na text pouze SEO optikou. Kvalitní textace vašeho webu by vám měla pomoci hned na 3 frontách. Poutavě vás odprezentovat, zlepšit orientaci zákazníků na vašem webu a zároveň zlepšit kvalitu vašeho webu v očích vyhledávačů. 

V rámci našich služeb klademe vždy důraz na to, abychom textací společně plnili všechny tyto 3 složky.

Linkbuilding

Bez odkazů to v dnešním světě nejde. Díky odkazům vyhledávače lépe chápou, o čem vaše stránky jsou. Odkazy z kvalitních webů zároveň pomáhají celkovému hodnocení vašeho webu. Zásadní jsou tedy jak odkazy umístěné přímo na vašem webu tak i odkazy, které získáme z jiných webů.

Rádi pro vás zajistíme kvalitní odkazové portfolio z externích webů a správnou strukturu prolinkování.

Kdy zařadit SEO do vaší marketingové strategie?

SEO a PPC kampaně pro vás mají ve finále totožný efekt. Oba kanály k vám přivedou návštěvníky, kteří v danou chvíli ve vyhledávači vyhledali váš produkt nebo službu a je tedy u nich vysoká šance nákupu. Hlavní rozdíl je ale v rychlosti realizace a možnosti kontroly. 

PPC

PPC kampaně jsme pro vás schopni zavést téměř okamžitě a již za pár hodin může návštěvnost vašeho webu zásadně vzrůst. 

SEO

SEO je naopak dlouhodobější záležitost, u které nemůžeme očekávat výsledky ze dne na den. V momentě, kdy ale získáme kvalitní pozice ve vyhledávačích, návštěvníci už k vám chodí sami od sebe a nemusíte za ně platit. 

Pokud tedy s vašim marketingem teprve začínáte, určitě doporučujeme nejprve zavést PPC kampaně. Pokud však již máte základní marketingové kanály zavedené a rádi byste investovali do dalšího rozvoje, věříme, že SEO pro vás může být tou správnou volbou.

Máte zájem o analýzu a nezávaznou nabídku?
Napište nám.

email@bimamo.cz