Facebook kampaně

Zviditelníme vaši Facebook stránku a přivedeme vám nové zákazníky

Facebook již dávnou není místem, kam by lidé chodili pouze za zábavou. Tato sociální síť čím dál více zavádí funkce, které podporují nákupy lidí přímo na Facebooku a lidé si na to velmi snadno zvykají. Bohužel se stále často setkáváme s tím, že firmy dělají i základní chyby ve své prezentaci na Facebooku. Jednou z nejčastějších je dojem, že stačí pouze založit stránku na Facebooku, nahrát občas nějaký příspěvek a vše se začne dít samo.

Aby pro vás Facebook plnil roli hodnotného marketingového kanálu, je potřeba nastavit správnou strategii a věnovat mu patřičnou péči.

Najdeme vám vhodné cílové skupiny

Facebook je jeden z nejlépe propracovaných reklamních systémů co se týče cílení. Kromě cílení podle základní demografie a geografie nám dává opravdu široké možnosti cílení podle zájmů, životních událostí, typu zaměstnání a dalších kritérií. 

Rádi vám v rámci nabídky připravíme návrhy cílových skupin, abyste si mohli udělat konkrétní představu o tom, kdo vaše reklamy uvidí.

Vytvoříme vám efektivní reklamy

Kombinace vhodného cílení a dobře připravené reklamy je základem pro úspěch v každém marketingovém kanálu. Vaše firma chce zákazníkovi samozřejmě sdělit co nejvíce hodnotných informací, na druhou stranu zákazník má pro vaši reklamu jen pár sekund ze svého času. Vhodný vzhled i způsob podání informací je tedy důležitější, než se může zdát.

Reklamy pro vás připravíme tak, aby vás odprezentovali dostatečně poutavě a zároveň byly hodnotné i pro zákazníky.

Nastavíme vám metodiku vyhodnocování

V dnešním světě existuje široká škála způsobů, jak můžeme kampaně vyhodnocovat a dělat rozhodnutí pro další kroky. Nemůžeme vám samozřejmě slíbit, že bude možné vyhodnotit každý jednotlivý krok. Určitě vám ale můžeme slíbit, že uděláme maximum pro to, abychom byli společně schopni co nejlépe vyhodnotit potřebné kampaně a upravit podle toho naši strategii. 

Máte zájem o nezávaznou nabídku?
Napište nám.

email@bimamo.cz